Dane teleadresowe

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Al. A. Mickiewicza 30
Dział Zamówień Publicznych
Pawilon C-2, pok. 117, piętro I
30-059 Kraków
http://www.dzp.agh.edu.pl
e-mail: dzp@agh.edu.pl
Faks: +48 12 617-33-63
Tel.: +48 12 617-35-95

Pytania dotyczące treści SIWZ prosimy kierować pisemnie do siedziby Zamawiającego, pok. 117, paw. C-2, na nr fax. 12 617-33-63 lub drogą elektroniczną na adres dzp@agh.edu.pl  z określeniem sygnatury postępowania, którego dotyczą.  
Zastosowanie się do powyższych zasad zapewni równy dostęp do informacji wszystkim wykonawcom.

Kierownictwo:

Kierownik DZP
mgr Dorota Achrem-Achremowicz
tel. (12) 617 32-34
e-mail: dachrem@agh.edu.pl 

z-ca kierownika DZP
mgr Joanna Ćwiertnia
tel. (12) 617 34-27
e-mail: joanna.cwiertnia@agh.edu.pl 

z-ca kierownika DZP
mgr Bożena Jurowska
tel. (12) 617 49-13
e-mail: bozena.jurowska@agh.edu.pl 

z-ca kierownika DZP
mgr Magdalena Jurowska
tel. (12) 617 46-65
e-mail: magdalena.jurowska@agh.edu.pl 

Osoby zatrudnione w jednostce: 

mgr inż. Bankowicz Wanda
tel. (12) 617 47-82
e-mail: wanda.bankowicz@agh.edu.pl 

mgr inż.Breguła Katarzyna
tel. (12) 617 33-84
e-mail: katarzyna.bregula@agh.edu.pl 

mgr Długoń Michał
tel. (12) 617 49-19
e-mail: michal.dlugon@agh.edu.pl 

mgr inż.Górak Grzegorz
tel. (12) 617 50-16
e-mail: grzegorz.gorak@agh.edu.pl 

mgr Grzech Jarosław
tel. (12) 617 45-05
e-mail: jaroslaw.grzech@agh.edu.pl 

mgr inż.Hrabia Agnieszka
tel. (12) 617 48-19
e-mail: agnieszka.hrabia@agh.edu.pl 

mgr Kraińska Joanna
tel. (12) 617 48-82
e-mail: joanna.krainska@agh.edu.pl 

mgr Lempart Sylwia
tel. (12) 617 48-23
e-mail: sylwia.lempart@agh.edu.pl 

mgr Oleksy Jolanta
tel. (12) 617 36-92
e-mail: jolanta.oleksy@agh.edu.pl 

mgr inż.Rogowska-Kwas Renata
tel. (12) 617 35-55
e-mail: rogowska@agh.edu.pl 

mgr Trybus Anna
tel. (12) 617 30-40
e-mail: anna.trybus@agh.edu.pl 

mgr Waligórska Małgorzata
tel. (12) 617 35-95
e-mail: malgorzata.waligorska@agh.edu.pl